• укр
  • eng

День знань в «Охматдиті»

Із Днем знань ГО «Здорове людство» спільно з партнерами 5 вересня 2018 року привітала діток, які одужують в НДСЛ «Охматдит», музичним подарунком – святковим концертом.

Першою на сцені головної зали лікарні з’явилася співачка Лавіка. Витончена та романтична, своїми мелодійними піснями вона занурила глядачів в атмосферу доброти та любові. Діти почали танцювати біля своїх місць, і, врешті, повибігали на сцену, танцювати разом із Лавікою.

Усі любителі мультиків, яких була вся зала, отримали від Лавіки іще один сюрприз – прем’єру пісні, яка невдовзі лунатиме з кіноекранів країни.

Привітати дітей із початком нового навчального року прийшли й учасники Народного художнього колективу дитячого ансамблю пісні і танцю «Світанок» (художній керівник – Відмінник освіти України Галина Гринчук).

Маленькі глядачі із захватом дивилися на своїх однолітків-співаків у національних костюмах.

Щирі дитячі голоси дзвеніли, як дзвіночки, під час виконання дуетів, сольних та хорових пісень українською та англійською мовами. Кожна наступна пісня ставала новою перлиною в розкішному намисті народних та сучасних пісень, подарованих ансамблем «Світанок» своїм вдячним слухачам.

ГО «Здорове людство» висловлює подяку співачці Лавіці, артистам, художньому керівнику, хормейстерам, звукорежисеру Народного художнього колективу дитячого ансамблю пісні і танцю «Світанок» за приємні емоції та незабутню подію для дітей із «Охматдиту»!

Дякуємо компанії «Купажъ» за подарунки-смаколики дітям до свята!

  

   

Офіційні реквізити для допомоги

Банк: ПриватБанк (Україна)
Номер рахунку: 26008052616652
Валюта рахунку: гривня
МФО: 320649
ГО «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «ЗДОРОВЕ ЛЮДСТВО»

Відео про маленьку Ангеліну, котра потребує вашої допомоги

Каталог картин для благодійного продажу

Відео від ГО «Здорове людство» з нагоди Міжнародного дня онкохворої дитини. 2016

Дивитися все відео
Вы находитесь: Домашняя страница