• укр
  • eng

Казкова феєрія від компанії «Київстар»

19 грудня 2017 року, в День Святого Миколая, ГО «Здорове людство» спільно з компанією «Київстар» завітали до дітей, які перебувають на лікуванні в Національному інституті раку.

Ось уже 8-й рік поспіль компанія «Київстар» вітає діток, що борються з важкими захворюваннями. Кожного року на дітей чекає захоплююча історія, казкова феєрія, майстерна гра акторів, неймовірні декорації та, звісно, подарунки!

Цьогоріч працівники компанії створили власну казку, автором якої є одна з акторок. Історія про дружбу, турботу, про віру в дива та перемогу добра над злом. Казка, яка написана спеціально для дітей, що тривалий час змушені боротися з підступною хворобою, надихає та змушує повірити в те, що разом можна подолати найпідступнішого ворога, адже віра та підтримка близьких людей творить дива!

Наприкінці вистави до дітей завітав сам Святий Миколай із теплими щирими побажаннями та гарними подарунками.

ГО «Здорове людство» від імені усіх діток та медичного персоналу висловлює подяку артистам волонтерського корпоративного театру компанії «Київстар» та режисеру театру ім. Лесі Українки Олегу Нікітіну, а також особисто Петру Чернишову, які вже стали не просто друзями лікарні, а справжньою родиною!

 

   

Офіційні реквізити для допомоги

Банк: ПриватБанк (Україна)
Номер рахунку: 26008052616652
Валюта рахунку: гривня
МФО: 320649
ГО «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «ЗДОРОВЕ ЛЮДСТВО»

Відео про маленьку Ангеліну, котра потребує вашої допомоги

Каталог картин для благодійного продажу

Відео від ГО «Здорове людство» з нагоди Міжнародного дня онкохворої дитини. 2016

Дивитися все відео
Вы находитесь: Домашняя страница