• укр
  • eng

Писанки-магніти та магічні кристали

5 квітня 2018 року з нагоди Великодня ГО «Здорове людство» організувала святковий майстер-клас для дітей, що знаходяться на лікуванні в педіатричному відділенні НДСЛ «Охматдит».

На запрошення ГО «Здорове людство» до діток завітали наші друзі-партнери «Територія солі» та художня студія «ART CACAO» з дерев’яними писанками-магнітиками та чарівними кристалами солі. 

Писанки-магніти розмальовували ватними паличками. Це нетрадиційна техніка малювання, яка дозволяє і малюкам, і художникам-початківцям, і тим, які вже мають певний досвід, створити цікаву незвичну  роботу. Така писанка-сувенір стане чудовим подарунком для рідних, а також створить святковий настрій в оселі.

Вперше діти спробували розмалювати кристали солі.  Кристали магічні, вони не лише сяють і переливаються, а й мають лікувальні властивості, а це так важливо для дітей, що довгий час перебувають в лікарняних стінах.

На згадку і добру пам’ять ГО «Здорове людство» спільно з партнерами подарували картину для дитячої кімнати лікарні, до створення якої долучилися дуже багато дітей. Кожна пелюстка- це побажання здоров’я та добра маленьким пацієнтам.

ГО «Здорове людство» щиро вітає дітлахів та медичний персонал НДСЛ «Охматдиту» з прийдешнім Великоднем та бажає їм міцного здоров’я, добра, радості та світлих днів!

  

   

Офіційні реквізити для допомоги

Банк: ПриватБанк (Україна)
Номер рахунку: 26008052616652
Валюта рахунку: гривня
МФО: 320649
ГО «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «ЗДОРОВЕ ЛЮДСТВО»

Відео про маленьку Ангеліну, котра потребує вашої допомоги

Каталог картин для благодійного продажу

Відео від ГО «Здорове людство» з нагоди Міжнародного дня онкохворої дитини. 2016

Дивитися все відео
Вы находитесь: Домашняя страница