• укр
  • eng

Олімпійський проект «Шлях здоров’я»

Спосіб життя, відношення до свого здоров’я та здоров’я інших людей, морально-вольові та ціннісно-мотиваційні установки формуються в результаті впливу на дитину  – навчання та виховання. 

Виходячи з потреб наших підопічних, дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, ГО «Здорове людство» поставила перед собою завдання розробити та реалізувати просвітницьку програму з формування здорового способу життя для дітей-клієнтів спеціалізованих соціальних центрів України.

Соціальна ініціатива «Олімпійський проект «Шлях здоров’я», реалізацію якої

розпочато у 2014 році за підтримки Національного олімпійського комітету України має на меті дати дітям системні знання про ключову роль спорту та дотримання правил здорового способу життя в здоров’ї людини. Приклад та увага визначних українських спортсменів, а також підтримка та турбота, які діти відчують завдяки участі в проекті, мотивуватиме їх до відповідальності за збереження та зміцнення власного здоров’я та наполегливості у досягненні цілей.

ГО «Здорове людство»  допоможе їм у цьому, організувавши в рамках проекту, окрім захоплюючих олімпійських змагань, відпочинок та оздоровлення у дитячому таборі.

Термін реалізації соціальної ініціативи  «Олімпійський проект «Шлях здоров’я»»  – 2014-2015 роки.

   

Офіційні реквізити для допомоги

Банк: ПриватБанк (Україна)
Номер рахунку: 26008052616652
Валюта рахунку: гривня
МФО: 320649
ГО «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «ЗДОРОВЕ ЛЮДСТВО»

Відео про маленьку Ангеліну, котра потребує вашої допомоги

Каталог картин для благодійного продажу

Відео від ГО «Здорове людство» з нагоди Міжнародного дня онкохворої дитини. 2016

Дивитися все відео
Вы находитесь: Домашняя страница