• укр
  • eng

Соціальний освітньо-мистецький проект «АРТіФАКТИ»

Урочисте відкриття - 20 квітня 2015 р. о 19 годині,

Тривалість проекту: 20-24 квітня 2015 р., 18.00-21.00

Місце проведення: м. Київ, вул. Іллінська 9, Галерея мистецтв ім. О. Замостян

Культурно-мистецького центру Києво-Могилянської Академії

 

«АРТіФАКТИ» – це соціальний освітньо-мистецький проект громадської організації «Здорове людство», реалізований за сприяння Міністерства освіти і науки України, мета якого – створити комунікативну платформу для українських митців і суспільства, представивши візуальне мистецтво, зокрема, графіку, живопис, інсталяцію та фотографію в поєднанні з іншими видами мистецтва (театр, поезія, музика, мода) та психологічними техніками розвитку образного мислення (ейдетикою). Освітня мета проекту – сприяти підвищенню рівня знань про мистецтво у школярів, молоді, дорослих, залучити аудиторію до участі в майстер-класах та створення власних шедеврів.

Проект буде реалізовано в форматі 5-денної виставки робіт українських художників та циклу творчих вечорів та майстер-класів поетів, музикантів, художників, театральних діячів, таким чином буде розкрито концептуальну ідею заходу – поєднати мистецтво (арт) та освітній компонент (навчання та факти про мистецтво).

На виставці буде представлено роботи сучасних українських художників та фотографів з числа іменитих митців: Ніни Денисової, Андрія Дудченка, Ольги Касянюк, Алевтини Кахідзе, Влодко Костирка, Антона Логова, Олександра Ляпіна, Миколи Малишка, Ігоря Яновича та студентської молоді: Іллі Пролеєва, Веніаміна Соніна, Влада Тюменцева, як переосмислення полотен на дитячу тематику, що увійшли в історію мистецтва.

Проект надасть відвідувачам можливість по-новому та з різних точок зору подивитися на відомі картини та дізнатися нові факти про творчість відомих художників. Крім того, відвідувачі матимуть можливість відкрити в собі художні таланти та відчути себе митцями завдяки участі в майстер-класах від майстрів.

 

Програма заходів у рамках проекту «АРТіФАКТИ»:

Початок 20 квітня о 18 годині. Урочисте відкриття виставки – о 19 годині. У програмі вечора – створення інсталяції Антоном Логовим під музику гурту Melting Clouds. Серед гостей вечора – ініціатор проекту співачка Світлана Тарабарова.

21 квітня екскурсію в світ ейдетики запропонує Наталія Локтіонова, авторка навчальної методики. Також у програмі вечора поезія студентської молоді. Початок о 18 годині.

22 квітня – вечір музики від українських музикантів (гурт Light Dreams) стартує о 18 годині та завершиться перформансом Алевтини Кахідзе.

23 квітня о 18 годині розпочнеться вечір історії та сучасності, в програмі якого – бесіди із корифеями українського сучасного мистецтва – Павлом Гудімовим та Олександром Ляпіним

24 квітня – фінальний захід проекту. Розпочнеться майстер класу по колажу від куратора проекту Антона Логова, а  крапку в проекті поставить вистава експериментального театру Tabor Production Музично-візуальний перформанс за творами Г. Сковороди «Сад пісень. Пісні саду». Початок заходів о 18 годині.

 

Усі роботи художників та фотохудожників, представлені на виставці, відвідувачі зможуть придбати та таким чином допомогти онкохворим дітям вилікуватися. Надати допомогу дітям відвідувачі також зможуть, придбавши футболки та сувеніри з принтами за мотивами картин. Зібрані кошти буде передано на лікування онкохворих дітей з онкогематологічного відділення НДСЛ «Охматдит» та дитячого відділення Національного інституту раку.

Проект «АРТіФАКТИ» – експериментальний майданчик всеукраїнського освітнього проекту для школярів «Мобільний центр «Світ знань», покликаного створити пересувний навчально-методичний центр для українських школярів та охопити всі шкільні навчальні заклади країни – від великих міст до невеличких сіл та райцентрів України.

Організатор: ГО «Здорове людство» (www.piohc.org.ua).

Куратор проекту: художник та автор інсталяцій Антон Логов.

Партнери: арт-цетр Павла Гудімова Я Галерея, коворкінг-простір  «Білий простір», галерея мистецтв ім. Олени Замостян, театр Tabor Production, гурт Light Dreams, гурту Melting Clouds.

Проект «АРТіФАКТИ» – це результат співпраці творчої студентської молоді та професійних художників України, ковток свіжого повітря, інший вимір, киснева маска, що допоможе людям відволіктися від буденності на мистецтво та відчути себе щасливішими.

Сайт та сторінка події в фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/1459486257675471/1459486264342137/

http://piohc.org.ua/ua/index.html

   

Офіційні реквізити для допомоги

Банк: ПриватБанк (Україна)
Номер рахунку: 26008052616652
Валюта рахунку: гривня
МФО: 320649
ГО «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «ЗДОРОВЕ ЛЮДСТВО»

Відео про маленьку Ангеліну, котра потребує вашої допомоги

Каталог картин для благодійного продажу

Відео від ГО «Здорове людство» з нагоди Міжнародного дня онкохворої дитини. 2016

Дивитися все відео
Вы находитесь: Домашняя страница