• укр
  • eng

Соціально мистецький проект ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

Запрошуємо приєднатися до благодійного аукціону!

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК – це соціально мистецький проект, організований ГО "Здорове людство" за підтримки арт центру Я Галерея. Цей проект був створений для дітей, що перебувають на лікуванні в Національному інституті раку та онкогематологічному відділенні НДСЛ «Охматдит». Протягом літніх місяців діти під час майстер-класів з митцями студії «Художня майстерня Борисенко» створили близько 40 картин, 20 з яких увійдуть до складу виставки «ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК» в арт-центрі Я Галерея 26 вересня 2014 року. 

Дитяча творчість проста і водночас глибока! Вона надихає!!!
До цього проекту були залучені найкращі сучасні українські художники, яких надихнули самобутні дитячі малюнки. Митці зробили переосмислення та трансформування дитячих робіт у своє власне бачення намальованого! Так з’явилися ще 10 неймовірних робіт, які будуть представлені на виставці та аукціоні, які пройдуть 26 вересня в арт центрі "Я Галерея"!

Куратором проекту став відомий український художник Антон Логов. Разом з ним долучилися до проекту: 
Мирослав Вайда, Олег Грищенко, Юрій Денисенков, Алевтина Кахідзе, Тарас Ковач, Олександр Ляпін, Анна Миронова, Іван Михайлов, Андрій Сидоренко.

Також в рамках проекту "ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК" 22 вересня буде представлено 24 дитячі картини у вуличній галереї «INSTALAZZIA, проекту БФ "Відкриті серця України". Завдяки мобільності, відкритості та доступності конструкції INSTALAZZIA, Ви можете не порушуючи звичного ритму життя, у будь-який час доби, відвідати галерею, щоб ознайомитись із роботами маленьких художників.

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК це майданчик життя та надії. Впродовж усього життя він поруч. Ось ми самі на ньому граємося, потім бачимо на ньому сусідських дітей, а згодом – власних дітей та онуків. Дитячий майданчик не обирає – чи ти здоровий, чи ні. Однак сАме здоров’я та врешті, самЕ життя обирають, хто гратиметься на майданчику.

  

 

  

 

 

   

Офіційні реквізити для допомоги

Банк: ПриватБанк (Україна)
Номер рахунку: 26008052616652
Валюта рахунку: гривня
МФО: 320649
ГО «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «ЗДОРОВЕ ЛЮДСТВО»

Відео про маленьку Ангеліну, котра потребує вашої допомоги

Каталог картин для благодійного продажу

Відео від ГО «Здорове людство» з нагоди Міжнародного дня онкохворої дитини. 2016

Дивитися все відео
Вы находитесь: Домашняя страница