• укр
  • eng

Соціально-мистецький проект «Мистецтво з ароматом кави»

Проект, який є циклом благодійних майстер-класів з живопису кавою, покликаний привернути увагу до проблем дитячої онкології. Наші майстер-класи – можливість у простий спосіб долучитися до доброї справи з користю для себе і допомогти онкохворим дітям в їх боротьбі з недугою.

Мета та завдання проекту:

  • Привернути увагу до проблем дітей з важковиліковним захворюванням та до їх творчості через організацію мистецьких майстер-класів в їх підтримку;
  • Заохочувати робити добрі справи для дітей, що через наявність важковиліковних захворювань позбавлені багатьох радощів життя;
  • Створити постійнодіючу платформу, яка буде надавати можливість просто та цікаво допомагати іншим з користю для себе;
  • Провести навчальні майстер-класи для благодійників та познайомити їх з незвичним для малювання матеріалом – кавою та секретами кавового живопису від визнаних майстрів;
  • Реалізувати благодійну складову проекту.

Цільова аудиторія:

Шанувальники кави, мистецтва, творчі люди, що хочуть розвинути в собі талант художника з числа відвідувачів кав’ярень бренду illy в м. Київ.

Кому допоможе даний проект:

Окремі діти з усієї України, що перебувають на лікуванні в онкологічних відділеннях лікарень Києва (онкогематологічне відділення НДСЛ «Охматдит» та дитяче відділення Національного інституту раку) та потребують постійного коштовного лікування.

Місце проведення проекту: кав’ярня Espressamente illy (Поділ).

Час та графік проведення проекту: по суботах, упродовж 2 астрономічних годин, один раз на місяць у вересні та двічі на місяць упродовж жовтня 2015 року.

Формат  проекту:

Соціально-мистецький проект буде реалізовано у вигляді циклу благодійних майстер-класів з живопису кавою від професійних художників, які проводитимуться для дорослих декілька разів на місяць упродовж усієї тривалості проекту.  Під час майстер-класу можлива виставка картин дітей, для яких збиратимуться кошти. Кожен майстер-клас допоможе конкретній дитині.

Кількість учасників майстер-класу: 5-10 осіб віком від 16 років.

Під час майстер-класів учасники матимуть можливість:

-   Одержати нові знання про каву та про живопис кавою;

-   Познайомитися з найталановитішими українськими художниками та стати їх учнями;

-   Покращити свої навички малювання та власноруч створювати художні роботи технікою, доступною вузькому колу художників;

-   Стати благодійником та допомогти зібрати кошти дітям на лікування від онкозахворювань;

-   Приємно проводячи час у затишній кав’ярні, навчатися новому, розвивати свої творчі здібності та насолоджуватися смаком улюбленої кави та десертів від кав’ярень бренду illy.

Умови участі в майстер-класі з кавового живопису:

  • Участь у майстер-класі підтверджується придбанням неіменного сертифікату на участь у майстер-класі за 200 гривень через Інтернет або реєстрацією за телефоном +38 (063) 199-22-33.
  • Учасники мають право забрати свою картину або передати її ГО «Здорове людство» для благодійних проектів.
   

Офіційні реквізити для допомоги

Банк: ПриватБанк (Україна)
Номер рахунку: 26008052616652
Валюта рахунку: гривня
МФО: 320649
ГО «ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я «ЗДОРОВЕ ЛЮДСТВО»

Відео про маленьку Ангеліну, котра потребує вашої допомоги

Каталог картин для благодійного продажу

Відео від ГО «Здорове людство» з нагоди Міжнародного дня онкохворої дитини. 2016

Дивитися все відео
Вы находитесь: Домашняя страница